Nasi partnerzy biznesowi przy organizacji Konferencji w Mierzęcinie

Deloitte Polska:

Deloitte Polska to jedna z wiodących firm doradczych w kraju, świadcząca usługi profesjonalne w następujących obszarach: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, konsultingu strategicznego oraz technologicznego, zarządzania ryzykiem i doradztwa finansowego.

W Polsce firma Deloitte rozpoczęła swoją działalność w roku 1990. Nasze główne biuro mieści się w Warszawie, a sieć biur lokalnych obejmuje największe miasta: Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Poznań, Szczecin oraz Rzeszów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie lepiej i szybciej obsługiwać klientów z południowej, północnej i zachodniej części Polski, zyskując jednocześnie pełniejszą wiedzę o realiach funkcjonowania tamtejszych firm. Zespół Deloitte w Polsce liczy już ponad 4600 specjalistów z różnych dziedzin, Deloitte w Europie Środkowej prawie 11000 specjalistów (w 44 biurach w 20 krajach).

Przez ponad 25 lat obecności w Polsce rozwijali firmę, zwiększając liczbę pracowników i klientów, między innymi poprzez połączenia z lokalnymi firmami, specjalizującymi się w istotnych dla rynku dziedzinach. Dzięki tej strategii mogli i mogą oferować klientom usługi najwyższej jakości, łącząc wiedzę i zasoby globalnej firmy, obejmujące ponad 244 400 pracowników w ponad 150 krajach, z cennym doświadczeniem specjalistów działających na lokalnych rynkach.

Deloitte Polska obsługuje duże krajowe przedsiębiorstwa, instytucje sektora finansowego i instytucje publiczne oraz obecne w Polsce firmy międzynarodowe. Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy im kompleksowe, zintegrowane usługi. Działamy według jednolitych standardów, stosujemy te same metodologie i dostarczamy najwyższej jakości usługi obejmujące wszystkie branże i sektory gospodarki.

Deloitte, jako jedyna spośród firm z tzw. Wielkiej Czwórki, świadczy wszystkie usługi z zakresu SSE / PSI poprzez jeden, wyspecjalizowany zespół złożony m.in. z doradców podatkowych, posiadających doświadczenie także w przygotowaniu skutecznych wniosków o dofinansowanie z funduszy europejskich oraz specyficznych obszarach z zakresu pomocy publicznej. W skład naszego zespołu ds. SSE / PSI wchodzi ponad 30 ekspertów zlokalizowanych w biurach Deloitte w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Łodzi i Gdańsku.

IDEA HR Group

Jest firmą rekrutacyjną i headhunterską, która od lat wyznacza nowe, wysokie standardy w branży. Działając na rynku lubuskim i zachodniopomorskim od ponad 15 lat kreuje przyjazne procesy rekrutacji, pomaga kandydatom w kształtowaniu kariery zawodowej a partnerom biznesowym w pozyskaniu najlepszej, wykwalifikowanej kadry. Jako lider w branży HR zapewniają wsparcie w zakresie rekrutacji specjalistycznych, poszukiwań bezpośrednich, doradztwa personalnego oraz wiedzy o rynku pracy. Łączą wieloletnie doświadczenie  w branży z  wiedzą oraz zrozumieniem indywidualnych potrzeb klientów, stawiają na praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej.


Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 317 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje 6,8 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (Pekao okazało się najbardziej odpornym bankiem w Europie, zajmując pierwsze miejsce w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA w 2023 roku wśród 70 banków). Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat.