Save the Date - XII Międzynarodowa Konferencja "Laboratoria Badawcze - Systemy Jakości w Unii Europejskiej" 13-15 czerwca 2024

Mamy przyjemność poinformować, że Zarząd Oddziału SIMP w Gorzowie Wielkopolskim oraz Sekcja Badań Materiałowych Klubu POLLAB organizują w tym roku już XII Międzynarodową Konferencję „Laboratoria Badawcze - Systemy Jakości w Unii Europejskiej”.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 13 - 15 czerwca 2024 roku w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie Zdroju.
W trakcie konferencji na sesjach plenarnych i plakatowej zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. aktualnie prowadzonych badań przez laboratoria badawcze instytutów naukowo-badawczych a także laboratoria przemysłowe. Wystąpienia będą związane z nowymi technologii wytwarzania, dopuszczaniem oraz eksploatacją maszyn i urządzeń, cyfryzacją laboratoriów i badań a także certyfikacją i akredytacją personelu badawczego.

W ramach Konferencji odbędzie się także zebranie Sekcji Badań Materiałowych, w trakcie, którego omawiane będą kwestie dotyczące porównań międzylaboratoryjnych i badań biegłości oraz zaprezentowane zostaną projekty realizowane przez Członków SBM.

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w ośrodku badawczym TÜV SÜD Rail GmbH Oddział w Görlitz. Przedstawione zostaną badania pojazdów szynowych oraz ich podzespołów.
Szczegóły dotyczące organizacji, rejestracji oraz opłaty uczestnictwa zawiera załączona broszura i karta zgłoszenia.

Więcej informacji dostępnych na stronie konferencji: https://gorzow.simp.pl/12lbsj/.

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji!

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w konferencji uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa przesyłając kartę zgłoszenia na adres gorzow@simp.pl lub rejestrując się formie elektronicznej pod adresem: https://forms.gle/x4QuDnfisycAURai8.