Misja wielobranżowa do Brazylii

Uprzejmie informujemy, że renomowana i niezwykle doświadczona na rynku brazylijskim Polsko – Portugalska Izba Gospodarcza organizuje w terminie 19 – 24 października br. wspólnie z partnerem brazylijskim kolejną (już 13) wielobranżową misję do São Paulo (Brazylia).

Misje organizowane przez Izbę tradycyjnie wykazują znakomite przygotowanie organizacyjne i merytoryczne. Charakteryzują się także wysokim stopniem zindywidualizowania. Izba organizuje spotkania B2B z poważnymi przedsiębiorcami dostosowane do profilu firmy. W ramach agendy zawsze są organizowane seminaria przybliżające polskim przedsiębiorcom prawne, celno – podatkowe i praktyczne aspekty rozwijania współpracy z tym dużym rynkiem (230 mln mieszkańców).

Zachęcamy do udziału w tej misji. Wprawdzie Brazylia nie jest łatwym rynkiem, ale z uwagi na jego wielkość, po pokonaniu pierwszych problemów są szanse na znaczne zwiększenie sprzedaży.

Polskie firmy już notują sukcesy na rynku brazylijskim. Rośnie polski eksport, rozszerza się asortyment o dobra bardziej zaawansowane technologicznie, wygrywamy przetargi, notujemy również rozwój współpracy inwestycyjnej.