Targi Ficomex w Brazylii - 27-29 sierpnia 2024

Szanowni Państwo,

27-29 sierpnia br. w Goiânii (stan Goiás, Brazylia) odbędą się Targi Ficomex mające na celu stymulowanie handlu zagranicznego w siedmiu jednostkach federalnych znajdujących się w centralnej Brazylii: Goiás, Mato Grosso, Mato Grosso do Sul, Dystrykt Federalny, Tocantins, Maranhăo i Rondônia. Organizatorem jest ACIEG – Stowarzyszenie Handlu, Przemysłu i Usług stanu Goiás.

Ambasada RP w Brazylii potwierdza wysoką renomę tej imprezy wystawienniczej i rekomenduje udział w niej polskim przedsiębiorcom. Ficomex to jedne z największych brazylijskich targów związanych z handlem międzynarodowym. Współpracę z organizatorami zapowiedziało już 48 ambasad oraz 45 izb handlowych. Wydarzenie będzie miało charakter multisektorowy, ze szczególnym uwzględnieniem: przemysłu rolnego, górnictwa, logistyki, energetyki, nowoczesnych technologii, farmacji, usług, turystyki, tekstyliów, ochrony środowiska i spraw społecznych.

Podczas targów zostaną zorganizowane panele tematyczne. Targi będą także okazją do nawiązania relacji z decydentami politycznymi.

Organizatorzy przewidują następujące formy uczestnictwa:

  1. sponsor – 50,000 do 100,000 reali (10,000 do 20,000 euro);
  2. wystawca – 8,000 do 20,000 reali (1,600 do 4,000 euro).

Istnieje też możliwość uczestnictwa biernego (bezkosztowo).

Organizatorzy zapowiedzieli, że mogą pośredniczyć w identyfikacji partnerów biznesowych o konkretnym profilu oraz pośredniczyć w organizacji spotkań.

W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować do organizatorów, dane kontaktowe w treści materiału lub do ambasady RP w Brasilii bądź Ambasady Brazylii w w Warszawie.