Ważne i renomowane targi Proveedor Automotrizdniach 26 - 27 czerwca 2024 Monterrey (Meksyk)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 26 - 27 czerwca br. odbędą się w Monterrey (Meksyk) ważne i renomowane targi Proveedor Automotriz poświęconych sektorowi motoryzacyjnemu (https://proveedorautomotriz.com/home2/). Wydarzeniem towarzyszącym jest konferencja pod znaczącą nazwą International Mobility of the Future Summit (https://imofsummit.com/home/).

Nie jest wykluczona organizacja polskiego stoiska narodowego na tej imprezie wystawienniczej, jednak zależy to od zainteresowania polskich firm tego sektora uczestnictwem w tych wydarzeniach. Uczestnictwo jest bezpłatne. Jedyne koszty to koszty delegacyjne i ew. logistyczne związane z odbiorem próbek/model/materiałów promocyjnych.

Meksyk jest niezwykle perspektywicznym partnerem w sektorze motoryzacyjnym. Sam Meksyk jest 110 mln rynkiem, ale biorąc pod uwagę obecne postanowienia porozumienia USMCA, istnieją szerokie możliwości zwiększenia swojego eksportu do USA i Kanady poprzez Meksyk. To już się dzieje; najlepszym tego dowodem jest gwałtownie rosnący eksport polskich akumulatorów litowo – jonowych do Meksyku. Warto też rozważyć możliwości współpracy inwestycyjnej.

Ze względu na bardzo krótki okres, uprzejmie prosimy o bardzo szybkie, wstępne potwierdzenie zainteresowania uczestnictwem w tych wydarzeniach na adres: tomasz.bajon@paih.gov.pl.