Ministerstwo Rozwoju i Technologii w dniach 18 ? 19 kwietnia 2024 organizuje bezpłatny akcelerator branżowy dla branży kosmetycznej i detergentowej

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii w dniach 18 – 19 kwietnia br. w godz. 10.00 – 14.10 organizuje bezpłatny akcelerator branżowy dla branży kosmetycznej i detergentowej. Wydarzenie odbędzie się online.

Akcelerator branżowy jest projektem zwiększenia internacjonalizacji polskich firm. Jest organizowany cyklicznie dla przedsiębiorców z kolejnych branż. Adresatem akceleratora są firmy małe, średnie i duże; zarówno te które już prowadzą działalność eksportową, jak i te które dopiero zamierzają rozpocząć ekspansję za granicą.

W trakcie dwudniowego seminarium przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z zakresem działań, jakie polska administracja publiczna podejmuje na rzecz polskich przedsiębiorców. W charakterze prelegentów wystąpią – oprócz pracowników MRiT – reprezentanci KUKE, KUKE Finance i BGK, którzy przedstawią finansowe i ubezpieczeniowe wsparcie polskich przedsiębiorców. Przedstawiciele PAIH i PARP zaprezentują swoją ofertę dla polskich eksporterów; nie zabraknie także prezentacji wsparcia NCBR. Tradycyjnie w akceleratorze przewidujemy wystąpienie przedstawiciela PFR TFI – instytucji zajmującej się wsparciem polskich inwestycji za granicą.

Bliższe informacje o tym przedsięwzięciu, agendę wydarzenia, formularz rejestracyjny oraz kontakt do Pani Aleksandry Jaworskiej zajmującej się rejestracją zgłoszeń znajdą państwo pod linkiem:
https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/warsztaty-dla-firm-z-branzy-kosmetycznej-i-detergentowej

W razie jakichkolwiek pytań prosimy je kierować do Pani Aleksandry Jaworskiej.