PAIH organizuje Polskie Stoisko Narodowe na jednych z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej w Ameryce Południowej

Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH organizuje Polskie Stoisko Narodowe na jednych z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej w Ameryce Południowej tj. na targach Alimentec. To wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 czerwca 2024 r. w Bogocie (Kolumbia).

Renoma tego wydarzenia sprawia, że rokrocznie na Alimentec przybywają kupcy z dużych sieci handlowych, hurtownicy i przedstawiciele branży HORECA. Warto wspomnieć, że w poprzedniej edycji tej imprezy wystawienniczej wzięło udział przeszło 400 firm z 30 krajów oraz niemal 30 000 odwiedzających.
Warto wspomnieć, że w relacjach z Kolumbią w sektorze rolno-spożywczym osiągnęliśmy już pewne sukcesy. Gwałtowanie wzrósł eksport polskich jabłek (50 – krotnie!), obecne są polskie słodycze, produkty instant i szereg innych wyrobów żywnościowych. Istnieją duże perspektywy dla ekspansji polskiego sektora spożywczego w Kolumbii.

Udział w Polskim Stoisku Narodowym jest bezpłatny. Przedsiębiorca opłaca jedynie koszt przyjazdu i pobytu oraz ewentualne koszty logistyczne związane z ewentualnym wystawieniem próbek i materiałów reklamowych.

Bliższe informacje o tej imprezie znaleźć można pod linkiem: https://www.paih.gov.pl/events/alimentec-2024/ . Tam też znajduje się link rejestracyjny (rejestracja do 3 kwietnia br.) oraz kontakt do Pana Tomasza Bajona, który odpowie na ewentualne pytania.